Ponovni prihod učencev 1. triade v šolo

Spoštovani starši.

V dopisu, ki ste ga prejeli od razredničarke oziroma učiteljice skupine vaših otrok, smo vas seznanili z vsemi informacijami glede ponedeljkovega ponovnega prihoda otrok v šolo. Med drugim smo vas obvestili, da bodo na spletni strani šole objavljeni urniki skupin in kosila, da boste lažje organizirali prihod in odhod vašega otroka iz šole. Urnike najdete v priponkah.

Naj vas ponovno spomnimo, da sta ura prihoda in mesto vstopa v šolo, zaradi zagotavljanja vseh potrebnih ukrepov, ves čas enaka. Strokovni delavec pred šolo bo vašega otroka prevzel in poskrbel za ustrezen vstop v šolo, enako velja po koncu pouka. Starši v šolo ne vstopate.

Vsi se veselimo ponovnega snidenja, zato vas do ponedeljka lepo pozdravljamo.

Priponke:
– Urnik skupin  
– Urnik kosila skupin  

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)