Učenci se predstavijo

Učenci se predstavijo
I
Ali ste vedeli, da jaz tudi …
I

Čeprav se roševci zavedajo, da je njihova  osnovna naloga dobro opravljati  šolsko delo, med njimi ni malo takih, ki svoj čas po pouku namenjajo še športu, instrumentu, izdelovanju česa nevsakdanjega, raziskovanju kakšnega posebnega področja, preizkušanju … Tak učenec si zasluži pohvalo, saj mora vse delo bolj načrtovati. To pa je tudi dobra življenjska šola.
Kaj torej še počno naši učenci in kako so pri tem uspešni?
Nekateri so bili svojo zgodbo pripravljeni deliti z nami.

ŠOLSKO LETO 2017/18

ROŠEVCI SE PREDSTAVIJO: –KLIKNI–

Predstavitev učenke Ane Grajžl: –KLIKNI–

TAJA DOVGAN
Naša učenka 6. b razreda, Taja Dovgan, je dosegla odlično 12. mesto na mednarodnem tekmovanju v umetnostnem drsanju Santa Claus Cup 2017 v Budimpešti.  Taji s ponosom čestitamo in ji želimo še veliko športnih uspehov.

ŠOLSKO LETO 2014/15
  • Nika Rajšter adobe
  • Larisa Ravnjak adobe
I
ŠOLSKO LETO 2013/14
  • Nina Režabek adobe
  • Taja Dovgan adobe
(Skupno 216 obiskov, današnjih obiskov 1)