Jutranje varstvo

JUTRANJE VARSTVO 1 (JV1)

Jutranje varstvo (JV1) organiziramo za učence 1. razreda. V šolskem letu 2023/24 bomo v skladu z normativi in standardi ponudili jutranje varstvo od 6.15 do 8.15. Starši oddajo otroka v varstvo učiteljici v prostorih prvih razredov.

JUTRANJE VARSTVO 2 (JV2)

Vsako leto se kaže povečana potreba po varstvu učencev, ki obiskujejo 2. do 3. razred in jih starši pripeljete v šolo pred siceršnjim predvidenim prihodom malo po osmi uri. Razumemo stiske staršev, da je iz službenih razlogov in zaradi nižje kronološke starosti sorejencev v nižjih razredih potrebno varstvo. V skladu z Zakonom o osnovni šoli pa šola organizira jutranje varstvo zgolj za učence 1. razreda.

Na šoli zato staršem ponujamo možnost, da koristijo varstvo učencev, ki je namenjeno otrokom, ki obiskujejo 2. in 3. razred. Takšna oblika varstva je plačljiva, mesečni strošek izvedbe pa znaša približno 10 € na otroka, kar je odvisno od števila prijavljenih otrok. Jutranje varstvo se prične ob 6.15.

JV2_prijavnica_2023 -24