BRALNA ZNAČKA ZA STARŠE IN UČITELJE

V želji, da bi učence spodbudili k branju in jim pomagali pri iskanju smisla ter pomena branja, jih vzgojili v vseživljenjske bralce, jim bodimo vzor. Letos tako prvič organiziramo bralno značko za starše in učitelje.

Naša naloga je, da v letošnjem šolskem letu preberemo štiri knjige, dve po izboru učiteljic, dve po lastni presoji. Izbirate lahko med mladinsko literaturo, leposlovjem za odrasle, pesniškimi zbirkami, strokovno literaturo, lahko so slovenske ali angleške, izbrane naključno ali s priporočenega seznama (dosegljiv na spletu).

O dveh knjigah bomo razpravljali in se pogovarjali ob polletju v okviru Bralne čajanke, o drugih dveh pa bomo zapisali kratko besedilo. Ob koncu šolskega leta načrtujemo še zaključno srečanje s podelitvijo priznanj.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)