Dogodki v knjižnici

  • Zakjuček Bralne značke 2019
  • Četrtošolci so v torek, 20. 11. 2018, obiskali Osrednjo knjižnico Celje in se srečali s pisateljem in prevajalcem Boštjanom Gorencem Pižamo …
  • 7. september 2018: Prvošolci prejeli darilne slikanice: Društvo Bralna značka Slovenije – ZPMS je s pomočjo Javne agencije za knjigo RS in sponzorjev tradicionalno prvošolce povabilo k branju in jim podarilo slikanico Kotiček na koncu sveta pisateljice Anje Štefan in ilustratorke Marjance Jemec Božič.
  • Petek, 13. aprila 2018, smo učenci 4. b naš šolski dan preživeli drugače kot običajno. Prišli smo v šolo imeli prvo uro pouk, nato smo pomalicali in se peš odpravili v mesto v knjižnico pri Mišku Knjižku, in sicer na srečanje s pisateljico Natašo Konc Lorenzutti.
    Več v dodanem dokumentu
  • V sredo, 22. 11. 2017, smo se četrtošolci in petošolci naše šole, ki tekmujemo za Cankarjevo priznanje, odpravili v Osrednjo knjižnico Celje na srečanje s pisateljem in pesnikom Petrom Svetino … 
  • Roševci radi beremo – zaključek bralne začke. 24. aprila in 29. maja smo zaključili s tekmovanjem za bralno značko … Več v priloženem dokumentu adobe.
  • Mednarodni dan knjig za otroke. Podrobneje v prispevku adobe.
(Skupno 308 obiskov, današnjih obiskov 1)