ŠOLSKI RADIO IN ŠOLSKA TELEVIZIJA

Pestro šolsko dogajanje ujamemo v objektiv kamere in tekom šolskega leta pripravimo tri oddaje šolske televizije (Roševe novičke). Idejni zasnovi vsake oddaje sledi pregled prispevkov, ki jih pripravljajo tako učenci znotraj razredov kot tudi učitelji ob različnih šolskih dogodkih. Vse prispevke v vsaki oddaji povezuje napovedovalec, ki poskrbi, da na zanimiv in hudomušen način tvorijo smiselno celoto. Oddaje šolske televizije si nato ogledajo vsi učenci šole, dostopne pa so tudi na šolski spletni strani, kjer nastaja arhiv vseh posnetih oddaj.

ŠOLSKO LETO 2018/19

3. ODDAJA ROŠEVIH NOVIČK

I
I

2. ODDAJA ROŠEVIH NOVIČK

 

1. ODDAJA ROŠEVIH NOVIČK

ŠOLSKO LETO 2017/18

3. ODDAJA ROŠEVIH NOVIČK

2. ODDAJA ROŠEVIH NOVIČK

 

1. ODDAJA ŠOLSKE TV

ŠOLSKO LETO 2016/17

  1. ODDAJA ŠOLSKE TV

2. ODDAJA ŠOLSKE TV

3. ODDAJA ŠOLSKE TV

(Skupno 401 obiskov, današnjih obiskov 1)