Dan učencev

V torek, 25. aprila 2023, bo na šoli potekal Dan učencev.

Delavnice bodo potekale predvidoma od 9.00 do 11.30, če mentorji niso določili drugače. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekala kot običajno. Nekatere delavnice bodo potekale v šolskih prostorih, nekatere pa tudi zunaj šole. Nekaj delavnic bodo izvajali starši, česar smo še prav posebej veseli.

Ponudba je zelo atraktivna in raznovrstna. Verjamemo, da bo vsak našel nekaj zase.

Vpis v delavnice

Razredniki bodo učence seznanili s ponudbo delavnic, ter vsebinami in dejavnostmi posamezne delavnice. Vpis v delavnice za učence bo potekal 11. in 12. aprila 2023. Opis vseh delavnic si lahko ogledate TUKAJ.

Stroške prevozov, materiala, vstopnin in plačljivih delavnic bomo deloma pokrili iz donacij, ki smo jih zbrali za ta dogodek. Iskrena hvala vsem donatorjem.