DAN UČENCEV

V petek, 26. aprila 2024, bo na šoli potekal Dan učencev.

 

Delavnice bodo potekale predvidoma med 8.20 in 13. uro, razen če mentorji niso določili drugače. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekala kot običajno. Nekatere delavnice bodo potekale v šolskih prostorih, nekatere pa tudi zunaj šole. Nekaj delavnic bodo izvajali starši, česar smo še prav posebej veseli. 

Ponudba je zelo atraktivna in raznovrstna. Verjamemo, da bo vsak našel nekaj zase.

Vpis v delavnice

Razredniki bodo učence seznanili s ponudbo delavnic, ter vsebinami in dejavnostmi posamezne delavnice. Vpis v delavnice za učence bo potekal 8. in 9. aprila 2024. Opis vseh delavnic si lahko ogledate TUKAJ.

Stroške prevozov, materiala, vstopnin in plačljivih delavnic bomo deloma pokrili iz donacij, ki smo jih zbrali za ta dogodek. Iskrena hvala vsem donatorjem.

 

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)