OBVESTILO ZA STARŠE

Spoštovani starši!

Po včerajšnjem sklepu vlade bo pouk v prihodnjih dveh tednih (od 16. 11. 2020 – B teden do 27. 11. 2020 – A teden) še naprej potekal na daljavo. Okrožnice s podrobnejšimi navodili in obrazložitvami pa s strani pristojnega ministrstva še nismo prejeli. V kolikor bodo podana kakšna dodatna pojasnila, vas bomo o tem obvestili preko elektronskih sporočil in objav na šolski spletni strani.

Potek pouka na daljavo v prvem tednu po počitnicah smo pozorno spremljali in evalvirali. Organizacija zaenkrat ostaja enaka, o morebitnih spremembah oziroma dopolnitvah pa vas bodo v naslednjih dneh obvestile razredničarke.

Še enkrat sporočam, da, v kolikor boste naleteli na kakršnekoli tehnične težave, pišete na enega od naslednjih elektronskih naslovov:

marjetka.novak@guest.arnes.si (pomočnica ravnateljice)

franjo.roskar@guest.arnes.si (računalnikar)

natasa.kljucaric@guest.arnes.si (ravnateljica)

V primeru kakršnihkoli vprašanj v zvezi z izvajanjem pouka pa se obrnete na učitelja posameznega predmeta oziroma razredničarko. Elektronske naslove učiteljev najdete na naslednji povezavi: http://www.os-frana-rosa.si/govorilne-ure/.

Vaših otrokom, našim učencem želim uspešno delo in vas vse prijazno pozdravljam.

Nataša Gajšek Ključarič,