Ti in jaz skupaj v znanju in sproščanju

V mesecu oktobru in novembru smo učenci 6. in 7. razredov, ki smo vključeni v interesno dejavnost Ti in jaz skupaj v znanju in sproščanju, kot prostovoljci sodelovali z učenci na razredni stopnji od 1. do 3. razreda.

Najprej smo se na delo dobro pripravili, potem pa smo z mlajšimi Roševci izvedli  skupno uro. Skozi pogovor in zaigrano pravljico z lutkami smo prepoznavali čustva, jih poimenovali in se učili konkretnih načinov, kako ravnati ob čustvu, ki nam ne prinaša dobrih občutkov.

Pomembno pa je tudi, da smo se družili in se drug od drugega učili. Prostovoljci, ki smo se preizkusili v vlogi učitelja, smo pridobili pomembno izkušnjo, kaj pomeni to v praksi in pogledali v pouk skozi večdimenzionalna očala. Bilo je zelo zanimivo.

Prostovoljci, vključeni v interesno dejavnost z mentorico:

Ela Velepec, Ula Polutnik, Elyes Florent Samba, Tia Rozoničnik, Hana Hrovatič, Maja Špegelj, Kaja Žitnik Tovornik, Saga Testen.

Mentorica: Andreja Založnik

Del ure si lahko ogledate tu: https://youtu.be/DPJj-qh3DoI 

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)