Evropski teden mobilnosti

Spoštovani starši!

V veselje in ponos nam je, da letos skupaj z Mestno občino Celje pripravljamo Evropski teden mobilnosti, ki bo od 16. do 22. septembra potekal po vsej Sloveniji pod sloganom »Živi zdravo. Potuj trajnostno.«

Mestna občina Celje je ena od sedmih slovenskih občin, ki bo letos dobila priznanje za 20-letno sodelovanje v Evropskem tednu mobilnosti! Hkrati na različne načine spodbuja, da se v službo, trgovino in po opravkih namesto z avtom odpravimo peš, s kolesom, s Celebusom ali z drugimi alternativnimi oblikami mobilnosti. Vabimo vas, da se v sklopu Evropskega tedna mobilnosti s Celebusom cel teden (med 16. in 22. septembrom, tudi med vikendom), brezplačno peljete tudi vi. V službo, v šolo ali po opravkih, sami ali s svojo družino.

V četrtek, 16. septembra, in v sredo, 22. septembra, bomo med 9. in 14. uro na delu Prešernove ulice pripravili PARKirna dneva. Bogat program aktivnosti je primeren in zanimiv za vse generacije in si ga lahko ogledate v priponki.

Vljudno vabljeni. Veseli bomo vašega obiska!

Ekipa Zavoda VOZIM

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)