Izjemni dosežki učenk in učencev na državnem srečanju mladih raziskovalcev

Naše učenke iz 9. a Allina Bek, Tia Ržen in Neža Škorja so se v ponedeljek, 15. 5. 2023,  na 57. srečanju mladih raziskovalcev v Murski Soboti, ki ga organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije, super odrezale! Pred državno komisijo so odlično predstavile svojo raziskovalno nalogo SPALNE NAVADE MLADOSTNIKOV NA OSNOVNI ŠOLI FRANA ROŠA in si priborile zlato državno priznanje. Raziskovalkam kot tudi njihovi mentorici Maji Grenko čestitamo za izjemen dosežek.

Prav tako čestitamo učencema Svitu Venguštu in Matevžu Senčiču iz 9. b ter njunemu mentorju Mihi Furlanu za prav tako odličen dosežek – bronasto državno priznanje. Priznanje so si priborili z raziskovalno nalogo ODNOS UČENCEV TRETJE TRIADE DO ENERGETSKE KRIZE IN OKOLJEVARSTVENIH VPRAŠANJ.

Raziskovalke (od leve):  Tia Ržen, Neža Škorja, Allina Bek (vse iz 9. a)

 

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)