OUR EUROPE – A MELTING POT OF NOWADAYS (2019 – 2021)

V novem šolskem letu 2019/20 začenjamo dvoletni mednarodni projekt Erasmus+ s tremi šolami iz tujih držav, in sicer iz Srbije, Poljske in Turčije.

K sodelovanju bodo vabljeni učenci 7. in 8. razredov, ki želijo nadgraditi svoje znanje angleščine, pridobiti na samozavesti ter izkušnje v nastopanju in organizaciji. V sklopu projekta z naslovom OUR EUROPE – A MELTING POT OF NOWADAYS bodo učenci pridobivali veščine, potrebne za življenje in delo v sodobni družbi, ki je mešanica različnih kultur, ras in narodov, pripravili logo projekta, pomagali s svojimi idejami, načrtovali aktivnosti in sodelovali v njih, izdelali družabno igro, posneli film, se povezovali z učenci tujih držav in še več.

Projekt zajema tudi mednarodne enotedenske izmenjave učencev sodelujočih držav. V letošnjem šolskem letu načrtujemo obisk šole v Srbiji v mesecu januarju 2020 in obisk šole v Turčiji v mesecu maju 2020, v prihodnjem šolskem letu pa srečanje na Poljskem oktobra 2020. Junija 2021 bo gostiteljica naša šola.

Kako bomo izbrali učence za sodelovanje izmenjave v projektu Erasmus+?

  • vedenje; učenec se drži vseh šolskih pravil;
  • učenec je zanesljiv pri delu, sledi pouku in redno opravlja šolsko in domače delo;
  • učenec se trudi pri pouku TJA, je motiviran za učenje tujega jezika;
  • učenec je pripravljen na aktivno sodelovanje ves čas projekta (kontinuiteta);
  • učenec je samozavesten;
  • učenec ima željo po nadgradnji znanja;
  • učenčevi starši so pripravljeni gostiti tujega učenca;
  • MOTIVACIJSKO PISMO: Zakaj želim sodelovati v projektu Erasmus+ in kaj mislim, da bom s tem pridobil?

Dobrodošli učenci, ki si želijo idejno prispevati k projektu, pridobiti nova znanja in mednarodne izkušnje!

Maja Skakić, koordinatorica projekta

1. PROJEKTNO SREČANJE KOORDINATORJEV V CELJU (SLOVENIJA)
5. PROJEKTNO SREČANJE KOORDINATORJEV V ISTANBULU (TURČIJA)
6. MEDNARODNA IZMENJAVA V CELJU (SLOVENIJA)

Igra Mario’s Emotion Quest

 

Igra Emotion

(Skupno 280 obiskov, današnjih obiskov 1)