Podrli Guinnessov rekord

Več kot 20.000 sodelujočih, skoraj 200 osnovnih šol in 1 Guinnessov rekord. Z velikim veseljem vam sporočamo, da nam je skupaj uspelo podreti obstoječ rekord – in ne samo to, več kot podvojili smo ga. S 15.225 otroci, ki so od začetka do konca odgovorili na prav vsako vprašanje, smo se uspešno vpisali v slavno Guinnessovo knjigo rekordov!

Največje zasluge gredo prav učencem in učenkam. Učenje skozi zabavo je eden izmed najbolj učinkovitih načinov predajanja znanja in verjamemo, da so sodelujoči otroci prejeli neprecenljiva znanja, ki jih bodo pri odraščanju v digitalni dobi opremila z veščinami za samozavestnejšo rabo spleta, in kar je najpomembnejše – preprečila marsikatero nevšečnost. 

Zmagovalne šole lahko preverite na naslednji povezavi: https://spletnikviz.a1.si/#zmagovalne-sole

 

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)