Poročilo iz regijskega tekmovanja iz znanja kemije za Preglova priznanja

Regijsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja je potekalo 26. marca na Osnovni šoli Vojnik, kjer je sodelovalo tudi 5 učencev naše šole, in sicer NEŽA ŠKORJA, MAJ TIMOTEJ VODEB, ANJA FIJAVŽ, ŽIVA BLAZNIK in ALEN KALKAN. Vsi so izkazali svoje znanje, dosegli visoko število točk ter vsi prejeli BRONASTA PREGLOVA PRIZNANJA.

Le del najuspešnejših učencev pa se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo potekalo 7. maja na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, kjer se bodo potegovali za srebrno in zlato Preglovo priznanje. Iz naše šole sta se uvrstili dve devetošolki Anja Fijavž in Živa Blaznik ter osmošolec Maj Timotej Vodeb.

Vsem sodelujočim čestitam, še posebej pa tistim, ki so se uvrstili v nadaljevanje tekmovanja.

Maja Verhovšek,
mentorica

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)