Rezultati šolskega tekmovanja Bober

V tednih od 8. do 12. novembra 2021 in od 15. do 19. novembra 2021 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje v računalniškem razmišljanju Bober.

Tekmovanja se je udeležilo 46 učencev od 6. do 9. razreda. 24 učencev je doseglo bronasta priznanja, na državno tekmovanje so se uvrstili trije učenci. Podrobnejši rezultati so prikazani v spodnjih tabelah.

Bronasta priznanja so dosegli:

1. razred: Tonka Jurak, Žan Senica, Žiga Horvat Dražnik, Kaja Počivavšek in Matic Škoflek.
  2. razred: Matic Bajec, Isidora Mitrović, Julija Bukovec, Vita Adamič, Tiana Kaligaro, Ula Pungartnik in Mija Šterk
  3. razred: Vedad Berisalić, Tjan Kobale, Val Jerič, Pavilna Jurak in Jernej Filip Ogrizek
  4. razred: Urban Velepec, Miha Jezernik, Alen Kalkan, Jure Štuklek, Lan Zaveršek in Jon Oskar Vodeb

Na državno tekmovanje, ki bo 19. februarja 2022 v Mariboru, so se uvrstili Matic Bajec in Isidora Mitrović iz 7. b ter Urban Velepec iz 9. a.

Vsem tekmovalcem čestitamo!

Lučka Višnar in Joja Flis Jurko,