Božično-novoletni bazar

bazar_11_12_1VV torek, 6. decembra, je v telovadnici naše šole potekal božično- novoletni bazar. Učenci naše šole, vsi od najmlajših do najstarejših, smo v novembru pri urah, posvečenih tehniškemu dnevu, pridno izdelovali raznovrstne  božično-novoletne  izdelke, v popoldanskih delavnicah pa so nam pomagali  tudi učitelji in starši. Novoletne smrečice, venčki iz borovničevja, pisani magnetki, voščilnice, krmilnice, obeski in raznovrstni piškoti so le nekateri od izdelkov, ki so jih izdelale spretne roke vseh.  Čeprav letos pokrajine zunaj šolskih zidov še ni okrasil sneg, je bilo vzdušje že skoraj božično.
bazar_11_12_2Otroško petje, ples in instrumentalna glasba so bile spremljevalne dejavnosti prireditve, ki so bazar še dodatno popestrile. Številni obiskovalci so lahko sodelovali tudi v srečelovu z dobitnimi srečkami. Prireditev se je končala v prijetnem vzdušju in z dobrim občutkom, da bomo tudi na tak način lahko pomagali učencem, ki pomoč najbolj potrebujejo.  

Urška Červan, 9. b

(Skupno 720 obiskov, današnjih obiskov 1)