Obisk Združenja prijateljev slepih Slovenije

V ponedeljek, 14. 3. 2016, smo imeli v 7. razredih, pri uri domovinske in državljanske kulture in etike, obisk iz Združenja prijateljev slepih Slovenije. Obravnavamo temo Človekove pravice in z največjim veseljem in zanimanjem smo prisluhnili Mojci in Sebastjanu, ki sta nam nazorno prikazala majhne korake, ki jih lahko naredi vsak izmed nas, da slepim  in drugim prizadetim, olajšamo gibanje v urbanem okolju in jim s tem ne kršimo njihovih pravic.

Tako prijetne ure že dolgo nismo imeli, zato obema iskrena hvala!

Pri uri slovenskega jezika so učenci strnili svoje vtise še v pisno obliko. Najboljše  bomo poslali na Zvezo in se tako udeležili projekta NE TAKO AMPAK TAKO.

ZA OBISK ŠE ENKRAT ISKRENA HVALA!

Učiteljica Branka Černezel

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)