Šola v naravi za 7. razred – 20. 5. 2015

Danes dopoldne smo spoznavali PANONSKI GOZD in njegove prebivalce. Razdelili smo se v dve skupini. Prva je poiskala stik z naravo v tišini in hoji brez besed. Ko smo se povezali z gozdom, smo videči vodili »slepe« do izbranega drevesa, ti pa so ga otipali in objeli. Njihova naloge je bila prepoznati izbrano drevo, potem ko so spregledali. Iskali smo gozdne talne živali in tako našli delovne mravlje, pajke, ploščke, kačice itn. V drugi skupini smo si izbrali delovno površino gozda, opazovali rastje na njem in ga določali s pomočjo rastlinskega ključa. Popoldne smo KOLESARILI, nekateri pa smo se odpravili v Sevnico na zaključno prireditev IGRIŠČE ZA GLEDALIŠČE, kjer smo nastopili s tremi točkami in uživali ob predstavi drugih skupin.
7. a in 7. b

Povezava na fotografije: -KLIKNI-

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)