Šola v naravi za 7. razred – 22. 5. 2015

Potem ko smo uredili sobe, smo odšli na ogled Ptujskega gradu. Dediščina Ptujskih je lepo ohranjen kulturni spomenik, ki ponuja mnogovrstne vidne in slušne užitke. Ogled grajskih prostorov, pohištva, pribora, orožarne, soban z različnimi instrumenti in nošami ter maskami nas je več kot prepričal. Dan smo nadaljevali z obiskom delavnice pri Dejanu Zavcu. Sprejel nas je lepo urejen športno-vadbeni prostor, v katerem smo se najprej ogreli, naredili vaje za spretnost in moč, nato pa se v ringu pomerili z ikono slovenskega boksa, Dejanom Zavcem. Po športni aktivnosti smo postavili športniku nekaj vprašanj, on pa je nanje izčrpno odgovarjal. Poslovili smo se, potem ko smo prejeli avtograme z Zavčevim avtoportretom, polni prijetnih vtisov. Dejan Zavec nas je prepričal, da so veliki ljudje zelo človekoljubni, preprosti in pozitivni. Še slovo od doma Štrk in osebja, ki je bilo zelo prijazno in  ustrežljivo, in že smo na poti v Celje.
HVALA VSEM, KI STE NAM OMOGOČILI PET DNI NOVIH (PRE)IZKUŠENJ, UČENJA, ZABAVE IN TKANJA PRIJATELJSKIH VEZI.
7. a in 7. b

Oglejte si še fotografije: -KLIKNI-

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)