TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE V ŠOLSKEM LETU 2015/16

Tema letošnjega tekmovanja iz znanja biologije za Proteusovo priznanje, METULJI SLOVENIJE, je bila silno zanimiva in poučna.
Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 21. oktobra, je sodelovalo 11 učenk 8. in 9. razreda, od tega jih je 8 prejelo bronasto priznanje: TINA LEBURIĆ iz 8. a, LARISA RAVNJAK, KATARINA LIPOVŠEK, INA LES in MAJA OMERZU iz 9. a ter NICOLE VRUNČ, SARA KORENJAK in PIA FINK iz 9. b-razreda.
Na državnem tekmovanju, ki je potekalo v petek, 4. decembra, na Osnovni šoli Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj so sodelovale štiri učenke: TINA LEBURIĆ, 8. a,  KATARINA LIPOVŠEK, 9. a, LARISA RAVNJAK, 9. a,  in SARA KORENJAK, 9. b. KATARINA LIPOVŠEK in LARISA RAVNJAK sta osvojili srebrno priznanje.
Vsem dobitnicam bronastega priznanja iskreno čestitamo, še posebej pa obema dobitnicama srebrnega priznanja!

Maja Grenko, mentorica

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)