VARNO NA SPLETU (Naravoslovni dan)

Februar je mesec, ko v točki osveščanja o varni rabi interneta SAFE.SI pripravljajo praznovanja ob njihovem osrednjem letnem dogodku Dnevu varne rabe interneta. Slogan letošnjega dneva na mednarodni ravni je “Skupaj spremenimo internet na bolje”. Na naši šoli smo ob dnevu varne rabe interneta organizirali naravoslovni dan z naslovom Bodimo KULturni na internetu. Učenci od 6. do 9. razreda so govorili o kulturi, obnašanju in komuniciranju na spletu in se naučili imeti kritičen odnos do informacij, pridobljenih s svetovnega spleta. V okviru naravoslovnega dne sta potekali tudi dve debati. Debato s Hipster Bedancem in dr. Benjaminom Lesjakom so si učenci ogledali preko spleta, ogledali pa so si tudi debato v izvedbi učencev naše šole. K ogledu te debate vabljeni tudi vi.
Povezava: https://youtu.be/CbuOS84q5aA
Evalvacija Naravoslovnega dne adobe
Razredna stopnja adobe

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)